Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Artvin Şube Başkanlığının düzenlediği iftar programında yaptığı konuşmada, muhalefetin emekçinin yanında olması gerektiğini belirtti. Yalçın, sendikanın 32 yıllık mücadelesinde elde edilen kazanımları ve sorunları çözme konusundaki kararlılıklarını vurguladı. Ayrıca, toplu sözleşme sürecinde yaşanan iptaller ve kayıplara dikkat çekerek, muhalefetin emekçinin emeğini heder ettirdiğini ifade etti.