Akşener: Bizi sansürleyen Saraçhane

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

“Ana muhalefet partisi de meğer bizden çok rahatsızmış milletimiz için doğru şeyler yapıyoruz demektir. Birileri istiyor ki billboards’suz seçim çalışması yapalım. Bizi sansürlemek isteyen Beştepe değil Saraçhane.

Bilboardlarımız hazırlanıp baskıya gönderildi. Fotoğrafları çekilmiş ve İstanbul’dan şirkete telefon gelmiş. ‘Bunları asmayacaksınız, yumuşatın’ denmiş. Ankara ve İzmir’de de asılmayacakmış. Sonra da eş başkanlık deyince kızıyorlar, alınıyorlar. Gelen telefon üzerine şirket de korkmuş, tedirgin olmuş.

Çok yakın bir gelecekte bu kepazeliğin ihalesini şirket üzerine yıkarlarsa hiç şaşmayacağız. Çünkü biz zaten şirkete telefon açan fevkalede cebbar arkadaşları kapalı kapılar ardında aslan kesilip, iş yapmaya gelince meydana çıkmaya cesaret edemeyişiyle tanıyoruz zaten.

ÖZEL VE KILIÇDAROĞLU’NA SORU VE SERT TEPKİ: HADDİNİZİ BİLİN!

Siz bilmeyebilirsiniz. 2017’de biz ‘hayır’ oyu kullanmak üzere kampanya yaptık. Eski genel başkanınız Sayın Kılıçdaroğlu’na gidin sorun. Meral Akşener ve arkadaşlarına CHP 1 liralık yardım yapmış mı? Biliyorum ki cevabı hayır. Sonra partimizi kurduk, nelerle karşılaştık. O dönemde Sayın Kılıçdaroğlu’nun başında buluştuğu CHP ve emrinde olan belediyelerle bize 1 lira yardım yapmış mı? Sayın Kılıçdaroğlu buna cevap vermek zorundasınız. Bu işin peşini bırakmayacağım. Biz sürünürken başımız dimdik gezdik. En fazla aldığımız yardım parasını ödediğimiz belediye salonlarıdır.

2019’da seçim oldu. İstanbul, Ankara, Antalya kazanıldı. Sayın İmamoğlu, Sayın Yavaş, Sayın Karalar ben sizi herhangi bir işle ilgili aradım mı? Bu konunun peşini bırakmayacağım. Herkes haddini bilecek.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x